Special Purpose Machine Solutions LTD

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Jsme malá firma založená v roce 2013 v Londýně. Zabýváme se vývojem technologických řešení pro telekomunikační, průmyslové a IT odvětví. Specializujeme se na vývoj a implementaci nových technologií pro firmy, instituce i jednotlivce.


NÁZEV ŘEŠENÍ

SCROLLSEQUENCE


POPIS ŘEŠENÍ

SCROLLSEQUENCE dává možnost firmám, institucím a široké veřejnosti použít vlastní video, 3D animaci či video spot a transformovat jej v interaktivní webovou prezentaci. SCROLLSEQUENCE umožňuje zákazníkovi prozkoumat produkt unikátním způsobem. Už žádné PDF přílohy nebo běžné PowerPoint prezentace. Ovládejte konečky svých prstů vytvořenou animaci, prozkoumejte každý detail nabízeného produktu přirozeným a dynamickým způsobem.

Princip SCROLLSEQUENCE je jednoduchý – jakékoliv video nebo 3D animace se přehrává po jednotlivých snímcích na základě toho, jak uživatel pohybuje stránkou nahoru a dolů. Pohybem prstu se video s plně interaktivním HTML obsahem v popředí přehrává tam a zpět.

Tato technologie, poprvé použitá společností Sony na webu Be Moved, byla dosud pro běžného uživatele s mírně pokročilými znalostmi obtížně dosažitelná a nákladná. Neexistoval totiž produkt, který by uživateli, umožnil mít vlastní webovou prezentaci s touto technologií.

SCROLLSEQUENCE dává možnost v uživatelském rozhraní nahrát sekvenci obrázků a animaci s obsahem, který se vkládá pomocí Rich Text editoru. SCROLLSEQUENCE nyní umožňuje uživateli vytvořit interaktivní a hlavně originální prentaci svého výrobku nebo služby a zaručuje mimořádný efekt.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Vhodné pro prezentaci jakéhokoliv výrobku nebo služby bez omezení.


REFERENCE

PRODUKTOVÉ VIDEO


KONTAKT

Ing. Aleš Kozelský, info@scrollsequence.com, +420 736 223 463


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Twitter


WEB

www.scrollsequence.com