YORD

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

YORD je pražské VR-AR studio, které spolupracuje s klienty z celého světa. Zabýváme se především agenturním vývojem, ale svoje zkušenosti také investujeme do tvorby vlastních inovativních produktů ve světě imerzní reality.


NÁZEV ŘEŠENÍ

Virtual Showroom


POPIS NABÍZENÉHO ŘEŠENÍ

Virtual Showroom představuje virtuální prostředí implementované do webového rozhraní. Uživatel se přímo jedním klikem dostává do virtuálního světa, kterým může procházet jak pomocí mobilu, tak počítače bez nutnosti stahování specifických aplikací. Samotný zážitek si pak může spustit i na VR brýlích. Řešení se odlišuje důrazem na kvalitu prostředí a kvalitu zobrazení samotných produktů. Právě vizuální dojem je pro společnosti nabízející high-end produkty a služby jeden z nejdůležitějších faktorů. O co více jsme schopni integrovat analytické a komunikační nástroje jako jsou heat-maps, registrační formulář, online call se sales reprezentantem. Řešení se vyznačuje svojí univerzálnosti, škálovatelností a značnou flexibilitou reagovat na požadavky klientů.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Virtual Showroom řešení je vhodné primárně pro společnosti pohybujících se v high-end segmentu. Společnosti, které si přejí jednoduše a zároveň vizuálně působivě prezentovat svoje produkty. Řešení má potenciál nahradit zákaznickou zkušenost v prodejně či veletrhu a nabízí tak vhodnou alternativu pro široké spektrum sektorů a oborů.


REFERENCE

Virtual Showrooms

YORD VR-AR projekty

  • Rozšířená a Virtuální realita pro ŠKODA Auto
  • ČSOB VR Inovační správa
  • ReFork Factory vizualizace
  • ADIDAS Paris – AR In-store experience

KONTAKT

Adam Rajnoha, adam@weareyord.com, +420 737 004 080


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

LinkedIn
Instagram
Facebook


WEB

www.weareyord.com