FISTRO digital s.r.o.

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Jsme FISTRO – pomáháme průmyslovým firmám překlenout mezeru mezi zažitými strukturami a digitálním světem. Neustále inovujeme a využíváme důmyslné nástroje, které zefektivňují práci v obchodě a marketingu. Provádíme digitální audit, díky kterému dokážeme odhalit slabiny a připravit vhodnou strategii. Implementujeme nástroje, které mají za cíl oslovit, zaujmout a získat nové zákazníky. A dokážeme Vás zaškolit tak, abyste je jednou mohli používat sami. Jsme certifikovaní experti v oblasti marketingové automatizace. Pravidelně školíme (CzechTrade, HK) a prezentujeme na odborných akcích, nebo pořádáme vlastní (Konference, podcast AUDIRO). Jsme ti, na které se můžete obrátit, když cítíte, že je třeba něco změnit.


NÁZEV ŘEŠENÍ

XIBI – virtuální showhroom s marketingovou automatizací


POPIS ŘEŠENÍ

XIBI je virtuální showhroom s marketingovou automatizací. Je to komplexní platforma, díky které lze získat kontakt na potenciální zákazníky, prezentovat služby i vést následné kampaně. Obsahuje nástroje pro vytvoření VR showroomu (interaktivní 360 modely, videa, fotografie) i prezentaci produktů prostřednictvím AR, rozšířené reality. To vše ve webovém prohlížeči, čili bez nároku na speciální SW/HW na straně uživatele. Mimo to v XIBI najdete interaktivní 3D modely, vkládání webinářů, prezentací, live meetingů, tvorbu formulářů a přistávacích stránek, chatbota, automatické mailové kampaně i přínosnou analytiku, díky které jste schopni sledovat aktivitu jednotlivých uživatelů.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Naši specializací je B2B, především proexportní výrobní firmy, s kterými máme více než 10 let zkušeností a desítky úspěšných projektů. Firmy, které chtějí digitalizovat / automatizovat obchodně marketingové procesy.


REFERENCE / DŘÍVE VYTVOŘENÁ ŘEŠENÍ

  • Atlas Copco -Marketingové automatizace, chatbot, lead nurturing, lead scoring
  • Lakum group – marketingová automatizace, inzertní nástroje, příprava obsahu, CRM
  • Aplu – Vzdělávací systém s členskou sekcí, marketingová automatizace, inzertní nástroje, CRM
  • TonerPartner – chatboti, automatické mailové kampaně, Lead nurturing
  • Rocketbook – e-shop, marketingová automatizace, inzertní nástroje, příprava obsahu, CRM

KONTAKT

Filip Štroch, +420737289810, sales@fistro.cz


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB

Videoprezentace