iShowroom s.r.o.

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Společnost iShowroom vyvíjí komplexní “3D E-commerce multiplatformu”, schopnou vytvořit “virtuální klon obchodního prostoru a dosadit do něj celé portfolio výrobků daného klienta, se vzájemnou interakcí. Celé řešení je pak přístupné nejen z VR headsetů, ale i z mobilních zařízení a počítačů. Slouží k co nejefektivnější prezentaci a prodeji produktů v bezkontaktním řežimu, zachovávající všechny prvky e-commerce řešení, ale i efekt fyzických prodejen a výstav, avšak zásadním způsobem minimalizující náklady obchodníka a maximálně stimulující zákazníkovu představivost. Pracujeme s 3D ve 3D.


NÁZEV ŘEŠENÍ

iShowroom


POPIS ŘEŠENÍ

Naše řešení vychází z unikátní technologie (iShowroom), kterou již několik měsíců s naším týmem vývojářů a 3D modelářů aktivně rozvíjíme a jejímž cílem je právě podpora obchodu a prezentace produktů potenciálním zákazníkům v takzvaném “remote” režimu, respektujícím nejen současná světová opatření, ale i vysledovaný trend postupného snižování časové náročnosti pro dosažení akvizice zákazníka a potřebu snižování nákladů na fyzické reprezentativní prostory. Jsme přesvědčení o tom, že doba se na základě současného dění změní a že je nutné na to již teď začít reagovat.

Použitá technologie – “Virtualizované produkty a showroomy – 3D ve 3D s interakcí”

Abychom dokázali doručit potřebnou emoci a 100% pochopení přidaných hodnot prodávaných produktů pro B2B i B2C, tak jsme vyvinuli 3D e-commerce platformu, kde jsme schopni nejen odprezentovat zázemí a produktové portfolio našich klientů, ale připravili jsme toto prostředí na zátěž více návštěv jeho potenciálních zákazníků v jeden čas (odkudkoliv a kdykoliv), kdy cílem není pouze seznámení se s prezentovaným produktem a pochopení jeho fungování, ale platforma zároveň zajišťuje i možnost přímé komunikace s obchodním reprezentantem, real-time konfiguraci produktu, vygenerování jeho modelu do rozšířené reality, proces objednávky a platbu. Mimo to jsme schopni po celou dobu sledovat chování uživatele a na základě získaných dat následně prostředí i rozmístění produktů optimalizovat k docílení efektivnější akvizice zákazníka. Cílem je mimo jiné maximální komfort zákazníka a tak jsme schopni do řešení zaintegrovat i adekvátní ozvučení, osvětlení, atd.

Tuto technologii stavíme na enginech pro tvorbu VR/AR, ale s vědomím toho, že není potřebný hardware ještě dostatečně rozšířen, umíme efekt procházení 3D prostředím a interakce zákazníka s 3D produkty zrealizovat i jako aplikaci na mobilních zařízeních i desktopů počítačů, což přímo umožňuje umístění do webových stránek klienta. Celá výše zmíněná cesta zákazníka je tak na jednom místě a dostupná komukoliv. Zážitek
za použití VR headsetu je pak samozřejmě ještě o úroveň výš. (info: v rámci headsetu umíme řešit i platbu).


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Vhodné pro strojírenství, zdravotnictví, transtportation/ automotive, luxury segment,
design, development, nábytkářský průmysl, elektroniku, šperky a další..


REFERENCE

Oficiálně jsme společnost založili 6.10.2020 a v tuto chvíli aktivně pracujeme na 3 prvních klientech, kteří budou dokončení 12/20 a 1/21.


KONTAKT

Filip Major, +420776153739


WEB

www.ishowroom.cz