More.is.More

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Jsme technologická AR/VR firma, která zúročuje dlouholeté zkušenosti svých lidí z prostředí filmové a reklamní postprodukce na světové úrovni. Náš vývojový tým se skládá ze špičkových odborníků a kombinuje nejnovější technologie se smyslem pro detail. Chceme ukázat víc než zákazník očekává a z této filozofie vznikl název firmy.

Za pomoci špičkových laserových skenerů, fotogrammetrie a mnohaleté praxe dokážeme digitalizovat objekty libovolných rozměrů. Dalším benefitem je i archivace dat naskenovaných objektů v extrémně jemném detailu.
Vytváříme produkty s využitím AR, VR a VFX.

POPIS ŘEŠENÍ

1. Jsme tvůrci platformy pro rozšířenou realitu (AR) Visit.More.

Aplikace vás provede významnými objekty a památkami Česka. Nahlédnete do minulosti technologiemi budoucnosti a poznáte místa, která často zůstávají běžným návštěvníkům skryta.

Díky rozšířené realitě si naskenované 3D objekty můžete prohlédnout ze všech úhlů, nebo se s nimi dokonce vyfotit. Aplikace nepřináší pouze pohled skrz rozšířenou realitu, ale i rozsáhlý multimediální obsah. Dobové obrazy, fotografie, audiokomentáře a spoustu dalších zajímavých informací. Toto vše vám přinášíme ve více jazycích.

Další ukázka

2. Digitalizujeme objekty jakékoliv velikosti.

Od nejmenších produktů, přes budovy až po celé areály, a to kdekoliv na světě. Díky vychytaným postupům a špičkovým nástrojům pro nás není problém věrně reprezentovat materiálové vlastnosti.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Herní průmysl, Filmový průmysl, B2B


REFERENCE

1. Aplikace Visit.More: https://www.visitmore.cz

2. VFXR ­– Produkce filmů pomocí moderních technologií: https://www.vfxr.cz

3. Skenování assetů pro herní průmysl, například pro společnost Warhorse Studios s.r.o.

4. Skenování a tvorba digitálních assetů v B2B segmentu, například pro společnosti: Moser, ČNB, ČOV, Adam Ondra a další.


KONTAKT

Jiří Forejt, +420 606 509 932, info@moreismore.cz 


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB