Three Dragons s.r.o

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Three Dragons jsou vývojářská společnost se sídlem v Brně, soustředící se na XR/VR/AR se zkušenostmi na všech platformách, jako jsou Google Cardboard přes zařízení Oculus/HTC nebo Microsoft Hololens a také WebAR (8th Wall & AR.js). Soustředíme se také na tvorbu 3D modelů, ať už od začátku, nebo jen optimalizování stávajících modelů. Využíváme Unity & Unreal engine, ve kterých vytváříme nejen hry, ale také řešení pro naše obchodní klienty.


POPIS ŘEŠENÍ

CLDXR je cloudová platforma WebAR pro B2B uživatele. Agreguje různé technologie AR / VR, jako je AR.js, Quick Look, 8th Wall pro WebAR, ale také ARKit / ARCore pro aplikace na Android a iOS, a usnadňuje přístup přes jednotné webové rozhraní bez dalšího úsilí.

Klienti si mohou spravovat své 3D modely a ukazovat je v rozšířené realitě kdekoli a kdykoli bez nutnosti stahování aplikace, vše jen prostřednictvím internetového prohlížeče a mobilního zařízení.

Prostřednictvím stejného webového rozhraní mohou uživatelé spravovat svůj obsah, vytvářet projekty a přiřazovat členy týmu k odpovídajícím projektům.

Integrováno je také automatické generování QR kódu, správa odkazů a rozsáhlé statistiky.

Virtuální showroom – umožňuje firmám předvádět své produkty kdekoli na světě, z pohodlí domova nebo kanceláře, bez nutnosti cestovat na veletrhy a šetří tak firmám čas, ale také především náklady.

Ve virtuálních showroomech jsou použity 3D modely reálných produktů, které si může zákazník prohlédnout ze všech stran. Modely mohou být doplněny videem, technickými informacemi a dalšími doplňky.

Virtuální showroom může být sestaven individuálně dle přání zákazníka nebo s využitím standardizovaného řešení, s pouhou drobnou úpravou ve formě barev a loga zákazníka.

Zároveň vytváříme i virtuální showroomy a galerie. Nebo produkty, které je možné prezentovat jako 3D model na webových stránkách nebo pomocí AR.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Soustředíme se převážně na strojírenství, ale tato technologie se dá použít v jakémkoliv odvětví, kde jsou dostupná technická data produktů nebo 3D modely

Prezentační video


KONTAKT


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB