Virtual Lab, s.r.o.

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Virtual Lab, s.r.o. je mladou, dynamickou technologickou firmou z Českých Budějovice. Přináší virtuální a rozšířenou realitu do všech oborů lidské činnosti, kde její využití přináší přidanou hodnotu a dává smysl. Aktuálně realizuje projekty VE EDU pack pro školství, firemní vzdělávání v oblasti soft skills (komunikační dovednosti, trénink prezentací, koučování…)  a hard skills (BOZP, adaptační procesy nových zaměstnanců), platformu pro prodej, servis a spolupráci na dálku ve VR – Let’s meet VR, VR JIP pro zdravotnictví a VR Senior pack pro sociální služby. V neposlední řadě realizuje vývoj VR a AR aplikací na zakázku pro své klienty. Je členem Asociace virtuální a rozšířené reality a držitelem ocenění Vodafone odpovědná firma roku 2020.


NÁZEV ŘEŠENÍ

Let’s meet VR


POPIS ŘEŠENÍ

 Jedná se o platformu, která umožňuje výrobcům představit svůj produkt, ukázat jeho funkcionality, zaučit obsluhu či servis, a to vše na dálku bez potřeby se osobně potkat. Platforma propojuje všechny aktuálně dostupná on-line řešení – web, PC aplikaci, mobilní aplikaci až po aplikaci pro virtuální a rozšířenou realitu. K propojení stačí jen vybraný HW a LTE připojení na internet. Let’s meet… Vám umožní se setkat s Vašimi obchodními partnery ve virtuálním prostředí, vést s nimi jednání, vložit do tohoto prostředí 3D model Vašeho produktu, který má stejné vlastnosti, jako reálný stroj. Navíc Vám umožní ukázat jeho modifikace a případně předvést i proces výroby či fungování přístroje tak, jak by to v reálném životě nešlo. Vizuál prostředí je možné upravit dle potřeb. Ve virtuálním prostředí se setkáváte se svými kolegy či obchodními partnery ve formě personalizovaných avatarů.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Řešení je vhodné pro jakoukoliv výrobní společnost (strojírenství, zdravotnictví, technologie, projekční činnost…), která potřebuje prezentovat a prodávat své produkty v zahraničí, školit na nich obsluhu a servisní techniky.


REFERENCE


KONTAKT

Virtual Lab, s.r.o., leos@virtual-lab.cz , +420 724 250 603


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB