Virtuplex s.r.o.

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Jsme vývojová kancelář a největší komerčně dostupná hala pro virtuální realitu na světě, která vám nadesignuje řešení, jak prostřednictvím virtuální reality inovovat nebo posunout dopředu váš byznys.  Máme špičkové technologie i know-how a prostřednictvím virtuální reality vám dokážeme nasimulovat budoucí stav vašich obchodních, výrobních či kancelářských prostor, vytvoříme prostor pro vaše obchodní jednání či prezentace výrobků ve virtuální realitě, a nebo nabídneme platformu, jak vyškolit zaměstnance na jakékoliv téma. Díky propojení VR haly a unikátní vlastní platformy Virtuplex OS dokážeme na jedno místo propojit zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky z celého světa.


NÁZEV ŘEŠENÍ

Virtuplex OS


POPIS ŘEŠENÍ

Díky virtuální realitě můžete prezentovat své produkty kdekoliv po světě, aniž byste je museli složitě transportovat z místa na místo. Vaší prezentaci pak mohou být přítomni zákazníci či obchodní partneři ze všech koutů světa. Váš produkt také můžete odprezentovat díky virtuální realitě více variabilně a interaktivně. VR jako nástroj pro digitální obchodní setkání má řadu výhod. Hodí se pro fyzické demonstrace produktů, které nelze jednoduše převážet na schůzky. Ve VR je možné demonstrovat i interakci, přizvat vzdáleně konzultanta, případně technickou podporu.

Moderní a uživatelsky přívětivá platforma Virtuplex OS spojuje práci s 3D daty s interaktivním VR prostředím. Pomáhá odstranit geografické bariéry, usnadňuje a urychluje komunikaci v týmu a výrazně šetří náklady. Dává vám možnost v reálném čase vytvářet 3D modely bez nutnosti znalostí složitých programů. Výrobky převedené do virtuální reality je pak možné prezentovat v moderní a interaktivní formě.

Díky Virtuplex OS můžete prezentovat, upravovat či personifikovat své výrobky jednoduchou formou drag and drop – z pohodlí kanceláře pouze pomocí myši a klávesnice. Samotné modely jsou uložené na cloudovém úložišti a můžete s nimi libovolně pracovat, sdílet je a současně vytvářet a přidávat nové. Jednotlivé varianty produktů si můžete ukládat stejně jednoduše jako například dokumenty ve Wordu.

Týmy se díky Virtuplex OS propojí na zcela jiné úrovni než nabízí konferenční hovor. Z opačných konců světa mohou navrhovat model komerční budovy, vybírat nebo vylepšovat produkt nebo se účastnit interaktivního školení. Na rozdíl od videokonference se lidé ocitnou přímo uvnitř VR scény: buď pohledem přes monitor, nebo ve virtuální realitě, kdy si uživatel nasadí VR brýle. Týmy se v rámci platformy pohybují pomocí teleportačních bodů.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Prezentace produktů ve virtuální realitě pomocí vzdáleného přístupu přes Virtuplex OS je vhodné pro jakékoli obory bez omezení.


REFERENCE

Zaměřujeme se na B2B a většina našich projektů je tvořena na míru a pro použití našich zákazníků. Mezi naše zákazníky patří:

  • Vodafone – designování, prezentace a schvalování designu nových poboček
  • T-Mobile – designu nových poboček
  • Škoda Auto – prezentace nových modelů ve VR
  • ERSTE Group – práce na designu nových poboček
  • Česká spořitelna – testování nových designů poboček

KONTAKT

Pavel Novák, +420 602 603 909, pavel.novak@virtuplex.cz


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB

www.virtuplex.cz


UKÁZKY ŘEŠENÍ