VOLKE MLADÁ BOLESLAV spol. s r.o.

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Náplní činnosti naší kanceláře jsou konstrukční a vývojové práce zejména v automobilovém odvětví strojírenského průmyslu, výroba modelů, vzorků a poradenská činnost v těchto oborech, kompletní poradenská, programátorská a vývojová činnost v oblasti vizualizace a VR


NÁZEV ŘEŠENÍ

Showroom


POPIS ŘEŠENÍ

Řešením našeho produktu předpokládáme vysokou míru škálovatelnosti a přizpůsobitenosti podle oborů a potřeby členění dle jednotlivých divizí a složek, podsložek atd. zabezpečující vysokou míru univerzálnosti a komplexnosti. To vše bez nutnosti jakéhokoliv speciálního vybavení, nutnosti jiných doplňku či jiný požadavků na SW a HW.

Uvedené řešení je zamýšlené provozovat napříč SW platformou uživatelů od Windows, přes iOS po Android a tedy napříč HW od osobních počítačů ( PC, iMac ) po tablety či mobilní telefony.

SHOWROOM je zpracován pro středobod zájmu konkrétního výrobku v tomto případě inkubátoru TSE zpracovaného do 3D modelu který si uživatel může prohlédnout v maximálním potřebném detailu a prozkoumat přímo v prostředí svého webového prohlížeče.

V produktu pracuje se spektrem Know-how naší firmy které poskytujeme zákazníkům a které umožňuje plně využívat současné moderní technologie s vysokou mírou dalšího rozvoje například směrem VR – virtuální reality kde je naše firma taktéž na špičce koncového řešení pro uživatele.


POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Použití napříč obory zjednodušeně od hodinek po letadla, od návhů, designu konstrukce po prodejce.

REFERENCE


KONTAKT

Pavel Russé, +420 777 935 278 , pavel.russe@volke.cz


WEB

www.volke.cz