VR3D.cz

Prezentace dodavatele

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Začali jsme v roce 2016 jako firma specializující se na 3D skenování, ale zkušenosti máme mnohem delší. Pracovali jsme na mnoha zajímavých projektech jak v herní a filmové branži (Knightfall, Genius, Tribes of Europa aj.), tak v dalších oblastech, kde 3D skenování najde svoje využití, jako je digitalizace kulturního dědictví, dokumentace rekonstrukcí, tvorba projektové dokumentace tam, kde dokumentace chybí, nebo neodpovídá skutečnosti, kontrola kvality, ověřování přesnosti aj.

Postupně jsme naše služby rozšířili také o tvorbu interaktivních architektonických vizualizací, virtuálních prohlídek a nově také o 3D/VR propagační systém VirtuBee.


NÁZEV ŘEŠENÍ

VirtuBee


POPIS ŘEŠENÍ

VirtuBee je inovativní  3D prezentační systém pro efektivní digitální propagaci libovolných výrobků, ať už z oblasti průmyslu, automotive, robotiky, zdravotnictví, ale i libovolného jiného oboru. Systém nabízí spoustu unikátních funkcí, z nich je třeba zdůraznit zejména funkci interaktivního řezání, která umožňuje nahlédnout i dovnitř prezentovaného výrobku, což je funkce, která by v reálném životě nebyla možná buď vůbec, nebo jen velmi složitě a výrobek by se kvůli tomu musel ručně rozebrat.

Náš systém umožňuje prezentovat výrobky libovolných rozměrů a tvarů. V tomto zde neplatí žádné omezení, takže je možné prezentovat cokoliv od autíčka na hraní po turbínu jaderného reaktoru.

Aplikace je navrhnuta tak, aby kombinovala všechny služby, které nabízíme, tzn. 3D skenování (pokud nejsou k dispozici 3D modely prezentovaných výrobků), 360° fotografie (pro tvorbu HDRI pozadí), zkušenosti s vytvářením uvěřitelného prostředí pro architektonické vizualizace a vývoj VR/3D aplikací jako takový.

Unikátní vlastnosti našeho řešení:

  • VR režim pro maximální WOW efekt
  • Interaktivní řezání umožňuje virtuálně rozřezat předváděný výrobek a nahlížet tak do jeho útrob
  • Animovaní lidé pro oživení prostředí. Jelikož se zabýváme také 3D skenováním, může se jednat o virtuální dvojčata skutečných lidí z firmy, takže zde můžete potkat třeba přímo šéfa firmy, která daný výrobek prezentuje a vyrábí
  • Plné 3D prostředí, ve se kterém můžete volně pohybovat jako v počítačové hře. Prostředí může být buď ručně modelováno, nebo se může jednat o 3D sken například výrobní haly Vaší firmy
  • HDRI pozadí – zjednodušená verze, kdy se nemodeluje plné prostředí, ale vytvoří se pouze 360° fotografie, která slouží jako pozadí
  • Turntable – jiná zjednodušená verze, kdy se předváděný objekt umístí na virtuální točnu a kolem se vymodeluje nějaké menší prostředí. Celkově to pak působí jako dioráma s prezentovaným výrobkem jako ústředním bodem.
  • Anotace – kolem nebo přímo na povrchu prezentovaného výrobku jsou aktivní body, na které lze kliknout a zobrazit si tím tabulku s textem, na kterých se člověk může dočíst nejrůznější informace o unikátních vlastnostech prezentovaného výrobku.
  • Mluvené komentáře – anotace můžou být doplněny také mluveným komentářem, který po kliknutí na anotaci automaticky spustí.
  • Virtuální TV obrazovka / projektor pro videa nebo powerpointové prezentace – ve virtuálním prostředí může být umístěná videoobrazovka nebo projektor, na které může běžet třeba propagační video nebo slideshow (včetně zvuku).
  • Nezávislost a flexibilita – aplikaci si vyvíjíme kompletně sami, nejsme tedy nijak omezováni na funkce, které udělal někdo jiný. Pokud by tedy zákazník chtěl funkci, která v ní zatím není, pak není žádný problém ji tam dodělat přesně podle jeho požadavků.

POUŽITÍ ŘEŠENÍ

Možnost použití řešení v libovolných oborech.


KONTAKT

virtubee@vr3d.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ


WEB

http://virtubee.net